Lista produktów marki MFH

Krzesiwa i zapalarki

Krzesiwo MFH Army

MFH
082-039
36,90 zł
Krzesiwo magnezowe wytwarzające iskrę o temperaturze do 3000°C, pozwalające rozpalić ogień w każdych warunkach atmosferycznych. Trwałe i niezawodne. Idealne na górskie wędrówki i survivalowe wypady. Dzięki kompaktowym rozmiarom zmieści się w kieszeni lub plecaku.
54,90 zł
Turystyczna piła linkowo - łańcuchowa poradzi sobie z każdym materiałem. Bez problemu przetnie drewno, plastik, kość oraz lód. Przydatna zarówno na wymagającej survivalowej eskapadzie, jak i doskonale sprawdzi się w codziennych pracach przydomowych.  Powierzchnia tnąca to aż 73 cm, na której znajduje się 65 dwuząbkowych ogniw. Piła zakończona jest...
Prysznice turystyczne

Prysznic turystyczny MFH 10 litrów

MFH
082-096
33,90 zł
Solarny prysznic turystyczny stworzony z myślą o miłośnikach wypraw biwakowych i survivalowych. Umożliwia utrzymanie higieny w polowych warunkach. W ciepły i słoneczny dzień woda w jego wnętrzu może osiągnąć temperaturę prawie 50 stopni Celsjusza.
Prysznice turystyczne

Prysznic turystyczny MFH 40 litrów

MFH
082-188
47,90 zł
Turystyczny prysznic solarny stworzony z myślą o miłośnikach wypraw biwakowych i survivalowych. W ciepły i słoneczny dzień woda w jego wnętrzu może osiągnąć temperaturę prawie 50 stopni Celsjusza.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Kliknij przycisk "Zgoda", jeżeli zgadzasz się na naszą Politykę Prywatności oraz przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z naszego serwisu, a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów w celach marketingowych.