Lista produktów marki Mil Tec

Pierwsza pomoc

Apteczka Mil-Tec mała

Mil Tec
16026001
29,90 zł
Podręczny zestaw pierwszej pomocy dedykowany podróżnikom. Apteczka Mil - Tec zawiera wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne w razie wypadku.
Maty samopompujące

Mata samopompująca Mil-Tec 185x50x3 cm oliwkowa

Mil Tec
404-000
124,90 zł
Mata Mil-Tec doskonale sprawdzi się w każdych warunkach zapewniając komfortowy wypoczynek. Wodoodporna, chroni przed wilgocią, wykonana z pianki nylonowej o grubości 3 cm  bardzo dobrze izoluje od chłodnego podłoża. Łatwy system pompowania maty ułatwi szybkie przygotowanie wygodnego posłania - wystarczy odkręcić zawór a mata napompuje się sama w 70%. Do...
Karimaty

Mata składana Mil - Tec

Mil Tec
404-001
91,00 zł
Mata składana Mil - Tec jest lekka, bardzo trwała i wygodna. Po złożeniu może pełnić funkcję improwizowanego siedziska, poduszki lub usztywnienia plecaka. Sprawdzi się w cieplejszych miesiącach jako izolacja od podłoża.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Kliknij przycisk "Zgoda", jeżeli zgadzasz się na naszą Politykę Prywatności oraz przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z naszego serwisu, a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów w celach marketingowych.