Plecaki

Plecak Milo Puyo 20 Lime...
Ostatnie sztuki w magazynie
149,00 zł
Plecak Milo Puyo 20 to niewielki, lekki plecak, który idealnie sprawdzi się w mieście lub podczas krótkich, jednodniowych wycieczek. Funkcjonalność tego produktu sprosta także codziennemu użytkowaniu jako plecak do szkoły i na uczelnię.
Plecak MILO Coroico 25+3 to niewielki, lekki plecak, który idealnie sprawdzi się podczas krótkich, jednodniowych wycieczek. Funkcjonalność tego produktu sprosta także codziennemu użytkowaniu jako plecak na miasto lub uczelnię.
219,00 zł
1 Ocen
Plecak MILO Coroico 25+3 to niewielki, lekki plecak, który idealnie sprawdzi się podczas niezbyt intensywnych wycieczek. Funkcjonalność tego produktu sprosta także codziennemu użytkowaniu jako plecak na miasto czy do szkoły.
339,00 zł
Plecak Milo Timmit 45 to uniwersalny plecak na kilkudniowy trekking lub wyprawę wspinaczkową. Timmit 45 to zaawansowany model z doskonałym, w pełni regulowanym systemem nośnym.
339,00 zł
1 Ocen
Milo Timmit 45 to uniwersalny plecak na ambitny, kilkudniowy trekking lub wspinaczkę wysokogórską. Timmit 45 to zaawansowany model z doskonałym, w pełni regulowanym systemem nośnym.
309,00 zł
Milo Mgarr 35 to wygodny i pojemny plecak trekkingowy, mieszczący ekwipunek na kilka dni. Plecak Mgarr 35 to zaawansowany model z doskonałym, opartym o aluminiowy stelaż systemem nośnym.
Pokrowiec na plecak, który zabezpiecza go przed obfitym opadami deszczu. Aquatex™ 2LC zapewnia skuteczną ochronę, a elastyczna gumka z blokowanym ściągaczem ułatwia dopasowanie i sprawia, że pokrowiec stabilnie utrzymuje się we właściwym miejscu.
259,00 zł
Plecak Easy Camp Companion 30 to wygony i prosty model, który doskonale sprawdzi się na spacerach i krótkich wycieczkach. Wykonany z odpornego na przetarcia materiału, lekki, a za razem pojemny będzie dobrym wyborem dla wszystkich szukających plecaka na co dzień.
Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Kliknij przycisk "Zgoda", jeżeli zgadzasz się na naszą Politykę Prywatności oraz przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z naszego serwisu, a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów w celach marketingowych.