Naczynia i sztućce

Zestaw Premium Tools składa się z łyżki, noża, widelca oraz wygodnego w użyciu otwieracza do konserw, którym można otwierać również butelki. Do kompletu dołączone jest przeźroczyste etui.
Wysokiej jakości termos próżniowy ze stali nierdzewnej. Niezwykle uniwersalny i niezawodny sposób na utrzymanie stałej temperatury. Niezwykle przydatny na wycieczce i w pracy.
89,00 zł
Termos próżniowy o podwójnych ściankach wykonany ze stali nierdzewnej, który doskonale utrzymuje początkową temperaturę napojów.
49,00 zł
Wysokiej jakości termos próżniowy ze stali nierdzewnej. Niezwykle uniwersalny i niezawodny sposób na utrzymanie stałej temperatury. Niezwykle przydatny na wycieczce i w pracy.
Sztućce

Light My Fire Spork Titanium

4212401110
71,10 zł 79,00 zł
Niezniszczalny tytanowy niezbędnik szwedzkiej marki Light My Fire. Spork to połączenie noża, widelca i łyżki. Wykonany lekkiego stopu tytanu.
10,80 zł 12,00 zł
Lekki i praktyczny niezbędnik szwedzkiej marki Light My Fire. Spork to połączenie noża, widelca i łyżki. Wykonany z bioplastiku pochodzenia naturalnego.
Sztućce

Light My Fire Spork Titanium Kit

4218101110
89,10 zł 99,00 zł
Niezniszczalny tytanowy niezbędnik szwedzkiej marki Light My Fire w eleganckim etui z wełny merino. Spork to połączenie noża, widelca i łyżki. Wykonany lekkiego stopu tytanu.
Kubek Primus 4 Season Mug 0.3L
  • -10%
Ostatnie sztuki w magazynie
41,40 zł 46,00 zł
Kubek ze stali nierdzewnej oraz podwójnych ściankach. Lekki i trwały.
Light My Fire Spork Orginal...
  • -10%
Ostatnie sztuki w magazynie
34,20 zł 38,00 zł
Zestaw czterech niezbędników szwedzkiej marki Light My Fire. Każdy w innym kolorze. Spork to połączenie noża, widelca i łyżki. Wykonany z bioplastiku pochodzenia naturalnego.
Pojemniki, garnki i menażki

Chwytak Optimus Terra Pot Lifter

8016291
34,90 zł
Lekki, uniwersalny chwytak do naczyń turystycznych. Zapewnia bezpieczeństwo podczas gotowania w terenie.
Pokazano 1-24 z 32 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Kliknij przycisk "Zgoda", jeżeli zgadzasz się na naszą Politykę Prywatności oraz przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z naszego serwisu, a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów w celach marketingowych.