Śpiwory

Śpiwory syntetyczne

Śpiwór Bergson Square Plus 2.0 Blue

SQUARE PLUS 2.0
119,00 zł
Śpiwór syntetyczny w kształcie kołdry z kolekcji firmy Bergson. Idealny dla osób szukających śpiwora, który można wykorzystać jako kołdrę.
Śpiwory syntetyczne

Śpiwór Bergson UltraPack

ULTRA PACK
159,00 zł
Ultra lekki śpiwór syntetyczny w kształcie kołdry z kolekcji firmy Bergson. Idealny dla osób szukających śpiwora na kilkudniowy trekking.
Śpiwory syntetyczne

Śpiwór Easy Camp Orbit 200

240159
203,15 zł 239,00 zł
Trzysezonowy śpiwór syntetyczny Easy Camp Orbit 200 sprawdzi się zarówno pod namiotem, jak i w hamaku.
Śpiwory syntetyczne

Śpiwór dwuosobowy Easy Camp Moon Double

240155
254,25 zł 339,00 zł
Pary pokochają super miękkość i wygodę śpiwora Easy Camp Moon Double. Dzięki dużej ilości miejsca dla dwojga i wyjątkowo puszystej izolacji, która zapewnia ciepło od późnej wiosny do wczesnej jesieni, jest to wygodny i praktyczny wybór. W cieplejsze noce możesz rozpiąć spód śpiwora, aby przewietrzyć stopy lub otworzyć cały śpiwór, tworząc ogromną kołdrę.
330,65 zł 389,00 zł
Pary pokochają super miękkość śpiwora Outwell Campion Lux Double. Dzięki dużej ilości miejsca dla dwojga i wyjątkowo puszystej izolacji, która zapewnia ciepło od późnej wiosny do wczesnej jesieni, jest to wygodny i praktyczny wybór. W cieplejsze noce możesz rozpiąć spód śpiwora, aby przewietrzyć stopy lub otworzyć cały śpiwór, tworząc ogromną kołdrę.
Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Kliknij przycisk "Zgoda", jeżeli zgadzasz się na naszą Politykę Prywatności oraz przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z naszego serwisu, a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów w celach marketingowych.