Trekking

Kompas Easy Camp Adventure...
Ostatnie sztuki w magazynie
Akcesoria trekkingowe

Kompas Easy Camp Adventure Map Compass

680026
15,99 zł
Kompas to podstawowe narzędzie nawigacyjne używane w turystyce. Jest odporny na wodę i brak prądu, lekki i niezawodny. Z mapą tworzy niezastąpiony i pomocny duet.
Kije trekkingowe Milo...
Ostatnie sztuki w magazynie
159,00 zł
Kije trekkingowe Milo Cruise FR EVA-2 section sprawdzą się zarówno podczas letniego trekkingu jak i podczas zimowych skiturowych wypraw. Ich lekka konstrukcja ze stopu aluminium 7001, uchwyty z pianki EVA oraz regulowane paski pozwolą Ci na komfortowe wykonywanie aktywności. Kije składają się z dwóch części i mogą być regulowane przy pomocy zacisków w...
Kije trekkingowe Robens...
Ostatnie sztuki w magazynie
Kije trekkingowe

Kije trekkingowe Robens Keswick T6

690263
169,00 zł
Kije trekkingowe Robens to doskonałe dodatkowe podparcie podczas aktywności w terenie.
Akcesoria trekkingowe

Kompas Easy Camp Map Compass Mirror

680078
49,99 zł
Kompas to podstawowe narzędzie nawigacyjne używane w turystyce. Jest odporny na wodę i brak prądu, lekki i niezawodny. Z mapą tworzy niezastąpiony i pomocny duet.
Plecak Milo Puyo 20 Lime...
Ostatnie sztuki w magazynie
149,00 zł
Plecak Milo Puyo 20 to niewielki, lekki plecak, który idealnie sprawdzi się w mieście lub podczas krótkich, jednodniowych wycieczek. Funkcjonalność tego produktu sprosta także codziennemu użytkowaniu jako plecak do szkoły i na uczelnię.
Kije trekkingowe

Kije trekkingowe Rockland Rapid Alu

00068
129,00 zł
Kije trekkingowe Rockland dedykowane do pieszej turystyki górskiej o zróżnicowanym stopniu trudności, podczas każdej pogody i pory roku.
Plecak MILO Coroico 25+3 to niewielki, lekki plecak, który idealnie sprawdzi się podczas krótkich, jednodniowych wycieczek. Funkcjonalność tego produktu sprosta także codziennemu użytkowaniu jako plecak na miasto lub uczelnię.
Bukłak na wodę Rockland...
Ostatnie sztuki w magazynie
Akcesoria trekkingowe

Bukłak na wodę Rockland Hydro Light 2l

000114
43,90 zł
Bukłak na wodę Rockland, dzięki któremu nie musisz sięgać do plecaka, gdy jesteś spragniony.
219,00 zł
1 Ocen
Plecak MILO Coroico 25+3 to niewielki, lekki plecak, który idealnie sprawdzi się podczas niezbyt intensywnych wycieczek. Funkcjonalność tego produktu sprosta także codziennemu użytkowaniu jako plecak na miasto czy do szkoły.
Akcesoria trekkingowe

Peleryna przeciwdeszczowa Rockland Peva

000257
17,90 zł
Peva to przeciwdeszczowa peleryna, zaprojektowana z myślą o ochronie na szlaku i podczas wszelakich aktywności, gdy niezbędna jest ochrona przed deszczem.
339,00 zł
Plecak Milo Timmit 45 to uniwersalny plecak na kilkudniowy trekking lub wyprawę wspinaczkową. Timmit 45 to zaawansowany model z doskonałym, w pełni regulowanym systemem nośnym.
339,00 zł
1 Ocen
Milo Timmit 45 to uniwersalny plecak na ambitny, kilkudniowy trekking lub wspinaczkę wysokogórską. Timmit 45 to zaawansowany model z doskonałym, w pełni regulowanym systemem nośnym.
309,00 zł
Milo Mgarr 35 to wygodny i pojemny plecak trekkingowy, mieszczący ekwipunek na kilka dni. Plecak Mgarr 35 to zaawansowany model z doskonałym, opartym o aluminiowy stelaż systemem nośnym.
Pokrowiec na plecak, który zabezpiecza go przed obfitym opadami deszczu. Aquatex™ 2LC zapewnia skuteczną ochronę, a elastyczna gumka z blokowanym ściągaczem ułatwia dopasowanie i sprawia, że pokrowiec stabilnie utrzymuje się we właściwym miejscu.
259,00 zł
Plecak Easy Camp Companion 30 to wygony i prosty model, który doskonale sprawdzi się na spacerach i krótkich wycieczkach. Wykonany z odpornego na przetarcia materiału, lekki, a za razem pojemny będzie dobrym wyborem dla wszystkich szukających plecaka na co dzień.
Pokazano 1-18 z 18 pozycji
Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Kliknij przycisk "Zgoda", jeżeli zgadzasz się na naszą Politykę Prywatności oraz przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z naszego serwisu, a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów w celach marketingowych.